Meghívó Alap-és záróvizsga koncertekre

A Komáromi Egressy Béni Alapfokú Művészeti Iskola sok szeretettel meghívja Önt és kedves Családját az alábbi időpontokban megrendezésre kerülő Alap-és záróvizsga koncertekre:

  • 2017. május 15. (hétfő) 17.30 óra
  • 2017. május 16. (kedd) 17.30 óra

Helyszín: Egressy terem

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.
X