Meghívó a Növendékhangversenyünkre, melyen a vendég az észak-komáromi Művészeti Alapiskola

Meghívó

A Komáromi Egressy Béni Alapfokú Művészeti Iskola tisztelettel meghívja Önt és Kedves Családját a 27. Komáromi Napok rendezvénysorozatának előzeteseként 2018. április 24-én 17.00 órakor kezdődő Növendékhangversenyére, melyen meghívott vendég az észak-komáromi Művészeti Alapiskola .

Helyszín: Egressy terem
(2900 Komárom, Klapka Gy. út 54.)
Szeretettel várjuk a zenekedvelő közönséget.

A rendezvény ingyenes.

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.

Köszönjük, hogy adója 1 % -val támogatja a Komáromi Egressy Béni Alapfokú Művészeti Iskola „Összhang” Közművelődési Alapítványát

Adószámunk: 18601314-1-11

X