Meghívó a Komáromi Egressy Fúvószenekar minősítő hangversenyére

Szeretettel meghívjuk Önt és kedves családját a Komáromi Egressy Fúvószenekar Minősítő Hangversenyére.

2020. február 1. 17 óra

Észak Komáromi-Városi Művelődési Központ

Vezényel: Szabó Ferenc

A jegyek elővételben és a helyszínen  kaphatóak. (6 EUR)

Megosztás itt: facebook
Megosztás

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.
X