Megemlékezés a Radetzky-emlékműnél

Június 15-én 11 órakor megemlékezést tartott az önkormányzat a Radetzky – emlékműnél, ahol a piavei csatában elesett hősök előtt tisztelegtek. Az eseményen egy rövid köszöntőt követően az elöljárók a szobor talapzatánál helyezték el az emlékezés virágait.

Az ünnepségen Kovács Zsolt trombita szakos növendékünk közreműködött.

Sok köszönet a részvételért!

 

Megosztás itt: facebook
Megosztás

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.
X