Legfrissebb eredményeink

A 2014. november 24-én megrendezésre került VII. Komárom-Esztergom Megyei Bordács Béla Hegedű-, Brácsa- és Gordonkaversenyen az alábbi eredményeket érték el növendékeink:

II. korcsoport, hegedű:

• Pok Mónika: 1. helyezés

III. korcsoport, hegedű:

• Zemplényi Zsófia: kiemelt 1. helyezés
  • Nagy Tünde: 1. helyezés
  • Koppán Kata: 2. helyezés

III. korcsoport, gordonka:

• Pethő Marcell: kiemelt 1. helyezés

Felkészítő tanárok: Takács Hajnalka, Karacs Judit, a zongorakíséretet a versenyen Bellus Dorottya látta el.

Ezúton gratulálok a szép eredményekhez és köszönöm a felkészítő tanárok munkáját.

Hozák Adrienn