Kultúrházak éjjel – nappal

2016. február 5-én 19 órától zeneiskolánk növendékei léptek fel a Kultúrházak éjjel-nappal elnevezésű rendezvényen a komáromi Csokonai Művelődési Központban.

A programot Pákozdi Csaba zongorajátéka indította, felkészítő tanára Vadász Attila volt. Majd iskolánk magánének tanszakát hallhatta a közönség Chrisztu Olympia tanárnő vezetésével. Műsorukban Gershwin -dalokat adtak elő, zongorán kísért Vadász Attila.
Gratulálunk minden fellépő növendéknek a sikeres előadáshoz!