Különdíj a VI. Dallam Kórustalálkozón

Iskolánk Egressy Gyerekkara és Lehár Ifjúsági Vonószenekara 2015. március 21-én részt vett a Tatabányai Tavaszi Fesztivál keretében megrendezésre került VI. Dallam Kórustalálkozón.

Műsorukban a népdalfeldolgozások mellett musical részletek is felcsendültek. Produkciójukat különdíjjal értékelte a zsűri, melyhez szívből gratulálunk!

Sok köszönet Takács Hajnalka zenekarvezetőnek, és Hersics Diána korrepetítornak a közös együttműködő munkáért és a kísérő tanároknak: Bagóné Erzse Dórának és Mátesz Évának a segítségért.