Kórusfellépés a Szent András templomban

2016. szeptember 24-én megtisztelő felkérésnek tett eleget iskolánk gyerekkara, emléktábla avatáson énekeltek a Szent András templomban az 1946-ban kitelepített magyarok tiszteletére. Orgonán közreműködött Vadász Attila.
A közösen elénekelt Örökségünk című dalukban lelkesen ígérték: „Megtanulom, megőrzöm, tanítom, továbbadom a szüleim nyelvét, a gyerekeim hangját, elkopni nem hagyom, elvenni nem hagyom…“.

A szereplésről videófelvétel is készült, amely a következő linken megtekinthető.

Szívből gratulálunk minden Énekesnek a szép produkcióhoz,sok köszönet a kedves Szülőknek is a
segítségükért.