Kodály- Bartók Maraton Tatabányán

2017. március 25-én, Bartók Béla születésnapján zajlott Tatabányán a Kodály-Bartók Maraton elnevezésű rendezvény, melyen iskolánk növendékei is részt vettek.

Fellépett: Zsapka Lilla, Oláh Anna, Barkó Sára, Fekete Nikolett, Bertalanits Enikő, Musitz Áron, Barsi Rózsa, Féli Laura
Sok köszönet a felkészítő tanároknak és a zongorakísérőknek a színvonalas munkájukért. (Bellus Dorottya, Domonkos -Hersics Diána,Prágay Marianna, Takács Hajnalka, Wéhner Ágnes, Szabó Ferenc )
Sok szeretettel gratulálunk Minden Résztvevőnek,és külön köszönjük a kedves Szülők segítségét is!