“KLASSZ IS, JAZZ IS”

2015.április 28-án énekes koncertnek adott otthont az Egressy Béni Zeneiskola.
A budapesti Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskola növendékeivel léptek közösen a színpadra klasszikus és könnyűzenei műsorszámokkal. A ” Klassz is ,jazz is” program már hagyománynak számít,  ugyanis már harmadik alkalommal került sor a színvonalas közös koncertre. A program narrátori szerepét Ambrus Ákos, a Magyar Állami Operaház énekművésze,  az Opera Nagykövete vállalta.
Felkészítő tanár Chrisztu Olympia és Szűcs Katalin volt, zongorán kísért Gáborné Jászberényi Lilian, Hersics Diána, és Vadász Attila.