Talkshow a Zeneiskolában

“Kávészünet” elnevezésű talkshow kerül megrendezésre 2016. szeptember 30-án 17.00 órakor az Egressy teremben. Meghívott vendégek az Egressy Béni Zeneiskola tanárai az 50 éves jubileum alkalmából. A beszélgetést Redics Gábor vezeti. A programban zenés előadások is szerepelnek.
Minden kedves Érdeklődőt nagy szeretettel várunk.
Megosztás itt: facebook
Megosztás

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.
X