Jubileumi koncerten vett részt az Egressy Fúvószenekar

2014.június 28-án került megrendezésre Tatabánya Város Fesztivál Fúvószenekarának 40.jubileumi koncertje, melyre az Egressy Fúvószenekar is meghívást kapott. A komáromi fúvósok és a helyi zenekarok mellett Albertirsáról, Tamásiból és Sásdról érkezett kiváló együttesek szórakoztatták a közönséget.
A program végén a Magyar Honvédség Szentendre Helyőrségi Zenekar adott fergeteges hangulatú műsort.

Sok köszönet a zenekari tagoknak, a kísérő tanároknak és karnagyuknak Szabó Ferencnek a színvonalas produkcióért!

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.
X