Jánossomorjai Rézfúvós Találkozó és Minősítő Verseny eredményei

A 2017. november 29-én megrendezésre kerülő Jánossomorjai Rézfúvós Találkozón és Minősítő Versenyen növendékeink a következő eredményeket érték el:

• Nívó díj:  Benyó Andor (felkészítő tanára: Szilli Ákos)
  • Kiemelt arany minősítés: Török Gergő (felkészítő tanár: Horváth Csaba), Vida Vendel (felkészítő tanár: Szilli Ákos)
  • Arany minősítés: Goján Szabolcs, Nagy Nimród, Vida Mátyás (felkészítő tanár: Horváth Csaba)
  • Ezüst minősítés: Óvári Barnabás (felkészítő tanár: Szilli Ákos)

A legjobb felkészítő tanárnak járó díjat Szilli Ákos vehette át.

A zongorakíséretet Szilli Ilona tanárnő látta el.

Szívből gratulálunk a kimagasló eredményekhez és további sok sikert kívánunk!