Ismét vastaps a zeneiskolában…éljen a Zene Világnapja!

Október 1-jén, a Zene Világnapján  egész napos programsorozattal ünnepelt a zeneiskola.
Délelőtt nagy sikerrel zajlott az óvodásoknak szóló hangszerbemutató hangverseny, amit kétszer is megrendeztek az Egressy teremben, a nagy érdeklődésre való tekintettel. Jelen volt Dibuszné Hauser Zsuzsanna Tankerületi Igazgató Asszony is, aki elismeréssel nyilatkozott a programról.
Délután játékos vetélkedőre került sor,este pedig a ” Generációk a pódiumon” elnevezésű koncertet hallgatták a vendégeink, amin tanítványaink szüleikkel és nagyszüleikkel léptek színpadra.

A gálának nagy sikere volt, bízunk benne, hogy hagyományként jövőre is megrendezhetjük.

Sok köszönet Mindenkinek, aki segített a színvonalas programsorozat lebonyolításában!

Gratulálok Minden kedves fellépőnek, és felkészítő tanárnak egyaránt.