Iskolánk eredményei a XXXIII.Menner Bernát és Vincze Imre megyei szólóhangszeres versenyen

Iskolánkat ma két növendék képviselte a Tatán megrendezésre került XXXIII.Menner Bernát és Vincze Imre megyei szólóhangszeres versenyen.

• Szladik Marcell 7. osztályos tanuló marimbán harmadik helyezést ért el. ( Menner verseny)
    Felkészítő tanára Menyhárt László.
    zongorán kísért: Hikisch- Szilli Ilona
    A délutáni órákban zajlott Vincze Imre versenyen pedig
  • Sulics Barnabàs 9. osztályos zongorista növendék nagy büszkeségünkre első helyezést szerzett.
    Felkészítő tanára: Hikisch- Szilli Ilona

CSODÁLATOS NAP VOLT, KÖSZÖNJÜK EZT A KOMOLY EREDMÉNYT, SOK SZERETETTEL GRATULÁLUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány

örömmel fogadja minden komáromi és környékbeli zeneszerető és a helyi kultúra fejlesztése iránt elkötelezett támogatója adójának 1%-os felajánlásait.

Adószám: 18601314-1-11

Megtisztelő támogatását ezúton is, illetve előre is köszönjük!