In Medias Brass Rézfúvós Kamarazenei Fesztivál és Verseny Szentendrén.

Immár második alkalommal, 2019. április 12. és 14. között került megrendezésre az In Medias Brass Rézfúvós Kamarazenei Fesztivál és Verseny Szentendrén. A verseny célja a fiatal generáció zenei nevelése, a zeneiskolai és középiskolai rézfúvós kamarazene-oktatás fejlődésének elősegítése és fontosságának hangsúlyozása és a magyar rézfúvós kamarazenei hagyományok ápolása.

Az idei évben a verseny a zeneiskolák és szakgimnáziumok különböző rézfúvós formációit szólította meg. A megmérettetésre 19 együttes jelentkezett, közel 100 versenyzővel.

Zeneiskolánk rézfúvós kamaracsoportja nagy örömünkre különdíjat vehetett át Horváth Csaba tanár úr felkészítésével.Az együttes tagjai:Vida Vendel, Vida Mátyás, Török Gergő, Goján Szabolcs, és Nagy Nimród.