III. Generációk a pódiumon koncert

Tisztelt Szülők! Kedves Növendékek!

A Komáromi Egressy Béni Alapfokú Művészeti Iskolában 2014. október 1-jén a Zenei Világnap alkalmából immár harmadik alkalommal kerül megrendezésre a Generációk a pódiumon koncert. Az elmúlt két évhez hasonlóan idén is lehetőséget biztosítunk a növendékeinknek, hogy szüleikkel, nagyszüleikkel és testvéreikkel egy közös műsorszám erejéig együtt lépjenek fel az Egressy terem színpadán.

Kérjük, hogy akik szeretnének szerepelni a koncerten, legyenek szívesek a főtárgy tanáruknál jelentkezni legkésőbb szeptember második hetében, mivel ők mentorként vesznek részt a rendezvényen.

Sikeres felkészülést kívánok.

Hozák Adrienn