II. Egressy Zongoraverseny

A Komáromi Egressy Béni Alapfokú Művészeti Iskola 2016. március 11-én (pénteken) 9.00 órai kezdettel rendezi meg a II. Egressy Zongoraversenyt.

A versenyen résztvevő iskolák:

• Dallam Alapfokú Művészeti Iskola, Tatabánya
  • Leopold Mozart Alapfokú Művészeti Iskola, Budaörs
  • Menner Bernát Alapfokú Művészeti Iskola, Tata
  • Mosonyi Mihály Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Mosonmagyaróvár
  • Művészeti Alapiskola, Gúta
  • Művészeti Alapiskola, Komárno
  • Művészeti Alapiskola, Ógyalla
  • Vértessomlói Alapfokú Művészeti Iskola és Várgesztesi Tagozata, Vértessomló
  • Komáromi Egressy Béni Alapfokú Művészeti Iskola, Komárom

Tervezett program:

• 8.00 – Érkezés, próba