Idősek otthonában szerepeltek diákjaink

Október 1. az idősek világnapja is. Ez alkalomból köszöntötték a szép korúakat egy kedves ünnepi műsorral a komáromi Idősek otthonában 2016. október 7-én.
A zeneiskolát 3 növendék képviselte:
Mézes Virág hegedült, ( felkészítő tanára: Takács Hajnalka) Hollósi Míra zongorázott, ( felkészítő tanára: Bellus Dorottya) és Goján Szabolcs bariton kürtön játszott.( felkészítő tanára: Horváth Csaba)
Gratulálunk a fellépőknek és tanáraiknak a szerepléshez, köszönjük a zongorakíséretet Bellus Dorottya tanárnőnek.