Három nemzedék találkozott

Városunkban immár hagyomány a pedagógusok három nemzedékének találkozója. A jeles napon a pályakezdő, a nyugdíjba vonuló és a díszdiplomás pedagógusokat köszöntjük. A nívós ünnepségnek november 20-án a városháza díszterme adott otthont. Az eseményen megjelent dr. Molnár Attila polgármester, valamint a testület több tagja is. Az ünnepi műsorban az Egressy Béni Zeneiskola növendékei szerepeltek.

Gratulálunk Áchim Évának, és Varga Tamásnak, Szilágyi Attilának és Miletics Antonnak a színvonalas előadásukért.

Köszönjük Szilli Ilona, Chrisztu Olimpia és Szilli Ákos felkészítő tanári munkáját.