Hangszeres felvételit az Egressy Béni Zeneiskolában

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy az előképző 2. évfolyamának 2016. március 8-án (kedden), valamint, március 9-én (szerdán) 17.30 és 19.00 között tartjuk a hangszeres felvételit az Egressy Béni Zeneiskolában (Egressy terem). A felvételi egy rövid éneklésből, tapsolásból, az adott hangszerhez való adottságok felméréséből áll, majd egy kis beszélgetésre kerül sor, hogy jobban megismerjük a jelentkező növendékeket.

Az alábbiakban részletezzük, hogy melyik napon, milyen hangszerből van lehetőség a felvételire:

március 8. (kedd)

 • furulya,
 • zongora,
 • hegedű,
 • tuba,
 • kürt, harsona, trombita,
 • dob,

március 9. (szerda)

 • furulya, fuvola,
 • zongora,
 • hegedű,
 • kürt, harsona, trombita,
 • klarinét, szaxofon,
 • gitár,
 • cselló.

Megjelenésükre feltétlenül számítunk.

Hozák Adrienn

igazgató

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány

örömmel fogadja minden komáromi és környékbeli zeneszerető és a helyi kultúra fejlesztése iránt elkötelezett támogatója adójának 1%-os felajánlásait.

Adószám: 18601314-1-11

Megtisztelő támogatását ezúton is, illetve előre is köszönjük!

X