Gitárosaink fellépése a Városi Könyvtárban

Reneszánsz irodalmi esten vettek részt gitáros növendékeink Leitgéb Máté Tanár úr vezetésével 2015. február 17-én a Városi Könyvtárban.
A műsorban a reneszánsz korszak legkiválóbb költőitől hallhattunk verseket Petrozsényi Eszter színművész előadásában.
 Köszönöm Gróf Lilla,Lukács Kinga, Mészáros Fanni, Tóth Regina,  és Orot Máté színvonalas produkcióit.
Az estről a Komáromi Televízió készített felvételt, ami a következő linken megtekinthető.
Szívből gratulálok Mindenkinek!
Hozák Adrienn