Generációk a pódiumon

Tisztelt Szülők,Nagyszülők ,kedves Diákok!

Azt 2012/13-as tanévben megrendezésre került ” Generációk a pódiumon” elnevezésű koncertünk nagy sikert aratott október 1-én a zenekedvelő közönségünk körében, ezért szeretnénk ,ha idén is megrendezhetnénk.

Szeretettel várjuk azoknak a Szülőknek, Nagyszülőknek a jelentkezését, akik tanultak hangszeren, és szívesen szerepelnének egy színpadon zeneiskolás gyermekeikkel, unokáikkal.

A koncert időpontja: október 1. a Zene Világnapján 18 órakor az Egressy Teremben

Jó felkészülést kívánok!

Hozák Adriennigazgató

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.
X