Gálahangverseny a Magyar Kultúra Napja alkalmából

2017. január 20-án rendezte meg iskolánk gálakoncertjét a Magyar Kultúra Napja alkalmából, melyen növendékek és tanárok is felléptek magas színvonalú produkciókkal.
A rendezvény a himnusz megszólalásával kezdődött iskolánk gyermekkórusa előadásában, akik a továbbiakban Balázs Árpád kórusműveit énekelték.
A programot magyar zeneszerzők műveiből állították össze. Hallhatóak voltak többek között Kodály, Bartók, Járdányi, Sugár, Weiner művei.
A telt házas előadást Szilli Ilona konferálta.
Szívből gratulálunk minden Résztvevőnek, és felkészítő tanárnak!