Fotók a Klassz is, jazz is rendezvényünkről

Gratulálunk a Magánének Tanszakunk Növendékeinek, sok köszönet Chrisztu Olympia és Hersics Diána Tanárnőknek a felkészítő munkáért!
Reméljük, hogy a Budapestről érkező vendégeink, a Bartók Konzervatórium Növendékei is jól érezték magukat,
szívből gratulálunk Nekik is a fergeteges sikerhez.

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.
X