Fényes sikerek a Sistrum versenyeken

A hagyományosan Szombathelyen rendezett Sistrum zenei versenyeken idén négy növendék vett részt az Egressy Béni Alapfokú Művészeti Iskolából.

• A kürt-és mélyréz versenyen Vida Mátyás tuba szakos növendék képviselete az iskolát, aki aranyminősítést nyert. Felkészítő tanára Horváth Csaba, a zongorakísérő Szilli Ilona volt.
  • Pok Mónika hegedű szakos növendék szintén aranyminősítéssel tért haza, felkészítő tanára Takács Hajnalka volt, a zongorakíséretet Bellus Dorottya látta el.
  • Juranovics Nikolett zongora szakos tanuló ezüstminősítés birtokosa lett, a zongoraverseny. Felkészítő tanára Szilli Ilona volt.
  • A gordonkaversenyen Pethő Marcell arany minősítést nyert. Felkészítő tanára Karacs Judit volt, zongorán Bellus Dorottya kísérte.

Köszönjük a lelkiismeretes munkát a diákoknak és a tanáraiknak egyaránt.
Gratulálunk!