Évzáró ünnepség az Egressyben

2014.június 10-én tartottuk iskolánk udvarán évzáró ünnepségünketNévadónk születésének 200-dik évfordulója alkalmából koszorúzással tisztelegtünk.
Ünnepi műsorunkban szerepelt: Zsapka Lilla, Kecskeméti Dávid, László Kata, László Attila,
Zemplényi Zsófia, Orot Máté,Miletics Anton, és a Pro Urbe díjas Egressy Fúvószenekar

Az Összhang Közművelődési Alapítvány  2013/14- es tanévének Egressy díját Miletics Anton trombita szakos növendékünk kapta köszönetképpen kimagasló eredményeiért.

Sok köszönet a növendékeknek és a felkészítő tanároknak az évzárón elhangzott műsorszámok megszólaltatásáért.

Kellemes pihenést kívánunk a nyári szünetre minden Tanárnak és Diáknak egyaránt.