Észak-és Dél -Komárom Zeneiskoláinak közös koncertje

2016. április 26-án este 18 órakor került megrendezésre Észak-és Dél Komárom Zeneiskoláinak közös hangversenye a 25-dik Komáromi Napok nyitó napján.

Az eseményen jelen volt Észak-Komárom Polgármestere Stubendek László, Dél- Komárom képviseletében dr. Molnár Attila Polgármester.A sorok között ült Komárom Város testvérvárosa, Naumburg küldöttsége is.
A koncertet a két igazgató, Hozák Adrienn és Petr Frantisek nyitotta meg.
A rendezvényen a két iskolából több, mint 80 diák lépett fel, szóló,- kamara- és zenekari produkciókat mutattak be. Az Egressy terem zsúfolásig megtelt,és az előadás végén nagy örömünkre a vastaps sem maradt el.
Szívből gratulálunk a fellépő gyerekeknek és a felkészítő tanároknak a színvonalas koncerthez!