Éremeső a zongoraversenyen

2016.március 11-én második alkalommal került megrendezésre az Egressy Zongoraverseny, melynek iskolánk a házigazdája. A versenyen 46 résztvevő mutatta meg tudását a szakavatott zsűri előtt.
A komáromi zeneiskola növendékei 6 ezüst, 1 arany, és 3 kiemelt arany minősítést szereztek.

A rendezvényt dr. Molnár Attila Polgármester Úr nyitotta meg.

Ezüst minősítés:

• Fikner József ( felkészítő tanár: Szilli Ilona)
  • Pákozdi Csaba ( felkészítő tanár : Vadász Attila)
  • Rezneki Anna ( felkészítő tanár: Domonkos- Hersics Diána)
  • Bertalanits Enikő ( felkészítő tanár: Bellus Dorottya)
  • Juranovics Nikolett ( felkészítő tanár: Szilli Ilona)
  • Szabó Tamás ( felkészítő tanár: Szilli Ilona)

Arany minősítés:

• Miklós Réka ( felkészítő tanár: Szilli Ilona)

Kiemelt arany minősítés:

• Musitz Áron ( felkészítő tanár: Prágay Marianna)
  • Sulics Barnabás ( felkészítő tanár: Domonkos- Hersics Diána)
  • Zsapka Lilla ( felkészítő tanár: Prágay Marianna)

Szívből gratulálunk a kiemelkedő eredményekhez!

A versenyről a Komáromi Televízió készített összeállítást, amely a következő linken megtekinthető.