Éremeső a Menner versenyen

Zeneiskolánkat 4 növendék képviselte a Tatán megrendezésre került Komárom- Esztergom megyei Menner Bernát szólóhangszeres versenyen.

  • Ficsura Leon (szaxofon) és Vida Vendel ( trombita) – 1.helyezés
  • Sulics Barnabás (zongora) 2. helyezés
  • Gyöngyösi Mózes (klarinét) 3. helyezés

Sok szeretettel gratulálunk a résztvevőknek, a felkészítő tanároknak, Hikisch- Szilli Ilonának, Szabó Ferencnek és Szilli Ákosnak, és köszönjük a kedves Szülők segítségét és folyamatos támogatását is!

Sok köszönet Hikisch – Szilli Ilonának és Lévai Kamillának az igényes korrepetícióért.

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.
X