Éremeső a Menner versenyen

Zeneiskolánkat 4 növendék képviselte a Tatán megrendezésre került Komárom- Esztergom megyei Menner Bernát szólóhangszeres versenyen.

• Ficsura Leon (szaxofon) és Vida Vendel ( trombita) – 1.helyezés
  • Sulics Barnabás (zongora) 2. helyezés
  • Gyöngyösi Mózes (klarinét) 3. helyezés

Sok szeretettel gratulálunk a résztvevőknek, a felkészítő tanároknak, Hikisch- Szilli Ilonának, Szabó Ferencnek és Szilli Ákosnak, és köszönjük a kedves Szülők segítségét és folyamatos támogatását is!

Sok köszönet Hikisch – Szilli Ilonának és Lévai Kamillának az igényes korrepetícióért.