Énekeseink budapesti fellépése a KLASSZ is JAZZ is koncerten

A tavalyi komáromi szervezés folytatásaként idén -április 9- én- az Egressy énektanszaka ,vendégszereplésre utazott Budapestre, a Bartók Konzi dísztermében megrendezett koncertre . László Attila , László Kata, Nagy Dorina , Thoma Judit  ,valamint a könnyűzenei részben  az egész tanszak nagy tettszést arattak!Köszönet Hersics Diana tanárnőnek a szép zongorakíséretért, valamint Chrisztu Olympia tanárnő  eredményes felkészítő munkájáért!

Gratulálunk a sikeres fellépéshez!

A videók a következő linken teinthetőek meg.