Elismerés a Városi Pedagógus-napon

2016. június 3-án ünnepélyes keretek között búcsúztatta Komárom Város Városvezetése a nyugdíjba vonuló pedagógusokat. Köszöntőt mondott Turi Bálint, oktatásért felelős Alpolgármester.
A műsorban fellépett a zeneiskola fúvós kamaraegyüttese, és Féli Laura klarinétos növendék. Felkészítő tanáruk: Szabó Ferenc, zongorán kísért: Domonkos- Hersics Diána
Az ünnepségen nagy örömünkre elismerésben részesült iskolánk zongoratanára, Prágay Marianna, aki Komárom Város Pedagógiai díját vehette át.
Szívből gratulálunk!