Egressy és kora – zenetörténeti kiállítás

„Egressy és kora” Zenetörténeti kiállítás és előadás a Magyar Kultúra Napja alkalmából a Komáromi Egressy Béni Alapfokú Művészeti Iskolában 2015. január 23-án 18.00 órakor.

A kiállítást megnyitja Számadó Emese, a Komáromi Klapka György Múzeum igazgatója. A rendezvényre meghívott előadó Szabó Balázs zenetörténész, a győri Széchenyi István Egyetem Varga Tibor Zeneművészeti Intézet tanára. Közreműködik Szabó János tárogatón.

Szeretettel várjuk az érdeklődőket, a belépés díjtalan.

Az előadás képekben, illetve egy összeállítás is megtekinthető a Komáromi Televízió honlapján.