Egressy – díjak átadása az évzárón

2017. június 12-én tartotta iskolánk tanévzáró ünnepélyét. A műsorban minden hangszercsalád felsorakozott, fellépett zongorista, fuvolista, trombitás, kürtös, és hegedűs diákunk is nagy sikerrel.

Ezek után az Összhang Közművelődési Alapítvány jóvoltából az Egressy díjak átadására került sor. A 2016/17-es tanév díjazottjai:
  • Zsapka Lilla – 6-dik osztályos zongorista növendék
  • Györe Zsolt – az idén 20 éves Egressy Fúvószenekar harsonása, iskolánk “Öregdiákja”
Sok szeretettel gratulálunk az elismeréshez!
Zsapka Lilla - 6-dik osztályos zongorista növendék
Zsapka Lilla
Györe Zsolt - az idén 20 éves Egressy Fúvószenekar harsonása, iskolánk "Öregdiákja"
Györe Zsolt