Egész napos iskola és a zeneiskolai tevékenység

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy bár szeptembertől a köznevelési törvény szerint bevezetésre kerül, hogy a tanulók számára 8 és 16 óra között kell foglalkozásokat tartani – a törvényben foglaltak alapján – a szülő kérésére az intézményvezető felmentést adhat, a délutáni foglalkozások alól a gyermek más iskolán kívüli elfoglaltsága miatt, legyen az zeneiskola, tánciskola, vagy sport tevékenység. Ebből következik, hogy a zeneiskolai tanulmányokat az új rendszer bevezetése nem befolyásolja.

Hozák Adrienn