Dupla győzelem Tatán

A 2013.április 12-én Tatán megrendezésre került általános iskolai korosztálynak szóló Menner Bernát-, és a középiskolásoknak szóló Vincze Imre szólóhangszeres verseny nagy sikerrel zárult a komáromi Egressy Béni Zeneiskola növendékei számára.

A Menner Versenyen két hegedűs növendékünk képviselte iskolánkat, szívből gratulálunk Koppán Katának a sikeres részvételért.

A verseny I.helyezését Zemplényi Zsófia kapta a zsűri által megítélt legmagasabb pontszámmal. A XX. századi mű előadásáért még egy különdíj birtokosa is lett.
Felkészítő tanárok: Medveczky-Horváth Györgyi és Takács Hajnalka
Zongorakísérő: Szilli Ilona

A Vincze Imre verseny I.helyezettje szintén komáromi diák: Ficsura Martin szaxofonos növendékünk, aki az első díj mellett különdíjat is bezsebelhetett a versenyben elért legmagasabb pontszámért.
Felkészítő tanár: Szabó Ferenc
ZongorakísérőHersics Diána
GRATULÁLUNK A SZÉP EREDMÉNYEKHEZ, TOVÁBBI SOK SIKERT KÍVÁNUNK!