Díjeső a Zeneiskolában

Szép sikerekkel büszkélkedhet az Egressy Béni Zeneiskola. Az elmúlt héten növendékeink több megyei és regionális versenyen kiemelkedő eredményeket értek el.

A 2012. november 21-én megrendezett III. Jánossomorjai Rézfúvós Találkozó és Minősítő Versenyen
Mészáros Bence (trombita) a II. korcsoportban 1. helyezést, Miletics Anton (trombita) nívó díjat nyert.
Felkészítő tanáruk: Szilli Ákos, zongorakísérő a versenyen: Szilli Ilona.

A 2012. november 23-án megrendezett VI. Komárom-Esztergom megyei Hegedű- Brácsa- és Gordonkaversenyen elért eredmények:
1. helyezést értek el (aranyminősítés):

• Pok Mónika: hegedű (I. korcsoport)
  • Pethő Marcell: gordonka (II. korcsoport)
  • Zemplényi Zsófia: hegedű (II. korcsoport)

2. helyezést ért el (ezüstminősítés):

• Koppán Kata: hegedű (II. korcsoport)

3. helyezést ért el (bronzminősítés):

• Nagy Tünde Sarolta: hegedű (II. korcsoport)

Felkészítő tanárok: Karacs Judit, Kontor Kamilla, Medveczky-Horváth Györgyi.
Zongorakísérő a versenyen: Szilli Ilona.

Szabó Áron Dániel sikeresen szerepelt a 2012. november 23-án megrendezett XII. Országos Klarinétverseny győri területi válogatóján, így továbbjutott az országos döntőbe.
Zongorakísérő: Hersics Diána. Felkészítő tanár: Szabó Ferenc.

Minden résztvevőnek szeretettel gratulálunk.