Díjazott lett Pethő Marcell

Komárom Város Önkormányzata hagyományteremtő céllal először adta át városunkban a “jó tanuló- jó sportoló” díjakat, és jutalmazta a  kitűnő tanulmányi eredményeket elért diákokat.

Az Egressy Béni Zeneiskolából a 2015/16-os tanév legeredményesebb növendékeként Pethő Marcellt díjazták kimagasló teljesítményéért. Az elismerő okleveleket dr. Molnár Attila, Komárom Város polgármestere, és Turi Bálint oktatásért felelős alpolgármester adta át a gyerekeknek és a felkészítő tanároknak egyaránt.

Szívből gratulálunk!