Dallam Hangja tehetségkutató énekverseny

2015. Március 25-én Rigó Levente magánének szakos növendékünk a Dallam Hangja tehetségkutató énekverseny 2.helyezettje, és különdíjasaként vehetett részt a Tatabányai Tavaszi fesztivál keretében megrendezésre került Tatabánya Big Band koncerten, ahol Urbán Orsolya énekesnővel léphetett színpadra.
Gratulálunk a fellépéshez és a szép eredményekhez.
Felkészítő tanára: Chrisztu Olympia

 

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.
X