CSODÁLATOS SIKER A VIII.ORSZÁGOS SZAXOFONVERSENYEN

A hétvégén megrendezésre került pomázi Országos Szaxofonversenyen Ficsura Leon növendékünk 3. helyezést ért el, melyhez sok szeretettel gratulálunk!

Sok köszönet felkészítő tanárának Szabó Ferencnek a magas színvonalú munkáért.

A zongorakíséretet Lázók Márió látta el, köszönjük a segítséget.

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.
X