Bonis Bona – Díjat vehetett át Szilli Ákos tanár úr

Örömmel adjuk hírül, hogy intézményünk trombita tanára, Szilli Ákos részére az Emberi Erőforrások Minisztériuma a Nemzeti Tehetség Program keretében a tehetséggondozó és versenyfelkészítő munkája elismeréseképpen Bonis Bona- A Nemzet Tehetségeiért díjat adományozta.

A díjátadó ünnepségre 2014. március 25-én került sor a budapesti Duna Palotában.

Szívből gratulálunk az elismeréshez, és további sok sikert kívánunk!

A következő linken további képeket nézhetnek meg az érdeklődők.

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.
X