Benyó Andor ismét díjazott

2015. december 2-án rendezték meg Veszprémben a XIII. regionális Trombitaversenyt,ahol Benyó Andor növendékünk korcsoportjában ezüst minősítést ért el.Felkészítő tanára: Szilli Ákos Zongorán kísért: Szilli Ilona tanárnő

Gratulálunk a szép eredményhez,és további sok sikert kívánunk!

Megosztás itt: facebook
Megosztás

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.
X