Beiratkozás a 2015/16-os tanévre

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a 2015/2016-os tanévre a beiratkozás az alábbi időpontokban lesz:

• 2015. június 17. (szerda): 10.00-18.00
  • 2015. június 18. (csütörtök): 10.00-18.00

A [download id=”6561″] letölthető a linkre kattintva. Kérjük, a beiratkozáshoz a következő dokumentumokat hozzák magukkal:

• diákigazolvány,
  • TAJ kártya,
  • zeneiskolai bizonyítvány.

A térítési díjak összegéről és befizetési határidejéről a későbbiekben tájékoztatjuk Önöket.