Barokk koncert az Egressy teremben

Emlékkoncertnek adott otthont iskolánk 2015. június 2-án a barokk jegyében. Bach és Handel születésének 330.évfordulója alkalmából jelenlegi és volt növendékek művésztanáraikkal léptek a pódiumra. A hangverseny különleges atmoszféráját korhű viseletek adták, amiket a Komáromi Jókai Színház biztosított. A művek elhangzása után egy egy szál virággal tisztelegtek a két géniusz portréja előtt. A koncert nagy sikerrel zajlott a lelkes zeneszerető komáromi Közönség jóvoltából.

Sok köszönet a felkészítő -szervező munkáért Prágay Mariannának,Takács Hajnalkának,és Szilli Ilonának.

Gratulálunk a koncerten fellépő Tanároknak és a Diákoknak egyaránt.