Balatonalmádi tábor megbeszélése

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a 2014. augusztus 11-től augusztus -16-ig Balatonalmádiban megrendezésre kerülő tábor előtt megbeszélést tartunk, melynek időpontja:

2014. augusztus 8. (péntek) 17.00 óra.

Szeretettel várjuk Önöket.

Hozák Adrienn

igazgató

 

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.
X