Bach-Händel emlékest

Komáromi Egressy Béni Alapfokú Művészeti Iskola szeretettel meghívja Önt és családját,a június 2-án, kedden 18.00 órakor kezdődő hangversenyére, melyet Johann Sebastian Bach és

Georg Friedrich Händel születésének évfordulója tiszteletére rendez.

Közreműködnek iskolánk tanárai és jelenlegi, illetve egykori növendékei.

Megosztás itt: facebook
Megosztás

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.
X