Az Idősek Otthonában léptünk fel

Szeptember 15-én az Idősek otthonában léptek fel diákjaink.
A műsorban szerepelt Baján Boglárka, Debreceny Dalma, Nagy Szonja fuvolán,
(felkészìtő tanár: Boldog Györgyi),Szabó Zsófia hegedűn, (felkészítő tanár: Mátesz Éva) Koppány Kata zongorán, ( felkészítő tanár: Bellus Dorottya), és Kovács Zsolt trombitán.(felkészítő tanár: Horváth Csaba)
Szívből gratulálunk a színvonalas produkciókhoz!

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.

Köszönjük, hogy adója 1 % -val támogatja a Komáromi Egressy Béni Alapfokú Művészeti Iskola „Összhang” Közművelődési Alapítványát

Adószámunk: 18601314-1-11

X