Az Egressy Fúvószenekar fellépése Tatabányán

2015. június 21-én vasárnap 17 órától lépett fel az Egressy Fúvószenekar Szabó Ferenc karnagy vezényletével a III. Tatabányai Sörfesztiválon.Az Árpád téren felállított nagyszínpadon szép számú közönség előtt mutathatta be műsorát a komáromi együttes. 1 órás produkciójukkal ezúttal elsősorban a könnyedebb műfaj
kedvelőinek szereztek kellemes perceket, amit nagy tapssal díjaztak.Köszönjük Szabó -László Anikó tanárnőnek, és Horváth Csaba tanár úrnak a segítőkész szakmai munkáját.
Gratulálunk az Egressy Fúvószenekar tagjainak a  nívós szabadtéri szerepléshez,
sok köszönet Szabó Ferenc karnagynak a színvonalas előadásért.