Az 52.Komárom-Esztergom megyei Kamarazene Fesztiválon vettünk részt

A tatabányai Erkel Ferenc Zeneiskola adott idén otthont az 52.Komárom-Esztergom megyei Kamarazene Fesztiválnak. Iskolánkat 4 kamaracsoport képviselte, melyek az alábbi eredményt érték el:

BRONZ MINŐSÍTÉS:
Bartók: Kis szvit   (vonós kamaracsoport)
  • Farkas Eszter Sára
  • Nagy Anna Mária
  • Farkas Bianka
  • Csordás Eszter
  • Orosz Lukács
Felkészítő tanáruk: Takács Hajnalka
EZÜST MINŐSÍTÉS:
Ph.E.Bach: Duett I.V.tétel   (fuvola-zongora kamaracsoport)
  • Fauser Virág
  • Fühl Fanni
  • Pákozdi Csaba
Felkészítő tanárok: Boldog Györgyi és Vadász Attila
EZÜST MINŐSÍTÉS:
Ciquitan szonata Nr.4. I.tétel  ( vonós kamaracsoport)
  • Tamasics Anna
  • Bertalan Sára
  • Reif Dorina
  • Szakál Luca
  • Czunyi Edina

Felkészítő tanár: Takács Hajnalka

ARANY MINŐSÍTÉS:
Jerry Leiber: Stand by Me ( Menyhárt László feld)   (ütős kamaracsoport)
  • Kiss János
  • Zemplényi Boldizsár
  • Horváth Ákos
  • Joó Bence
  • Ladik György
  • Méri Martin

Felkészítő tanár: Menyhárt László

Kiemelkedő felkészítő tanári munkájáért Menyhárt László tanár úr elismerő oklevélben részesült.
Szívből gratulálunk a résztvevőknek, és a felkészítő tanároknak, nagyon köszönjük a kedves Szülők segítségét is.