Az 50. Komárom-Esztergom megyei Kamarazene fesztivál összefoglalója, képekkel

Február 28-án, a Tatabányán zajlott 50. Komárom- Esztergom megyei Kamarazene fesztiválon növendékeink kiemelkedő eredményt értek el, mindegyik együttesünk arany minősítést kapott a szakavatott zsűritől, és a megye legjobb iskolájának címét is elnyerték az Erkel Zeneiskola mellett.

Különdíjas lett Zemplényi Zsófia és Pethő Marcell, a felkészítő tanárok sorában Takács Hajnalka kapott elismerést.

Résztvevő kamaracsoportjaink tagjai:

Zemplényi Zsófia, Nagy Tünde Sarolta, Koppán Kata, Pethő Marcell, Barsi Melinda, Reif Dorina, Pok Mónika, Ősz Fanni, Bese Imre, Ladik György, Horváth Ákos, Rózsahegyi Álmos, Zemplényi Boldizsár.

Az ütős kamaraegyüttest Menyhárt László ,a vonósokat Takács Hajnalka készítette fel.

A fesztiválról az alábbi összeállításokat tekinthetik meg a helyi televíziókban:

Szívből gratulálok a magas színvonalú produkciókhoz!

Hozák Adrienn